carshine-logo

Ticari Elektronik İleti Onay Formu

Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme ve Onay Metni

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca, telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletiler, ticari elektronik ileti olarak sayılmaktadır.

 

Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. İşbu Onay Formu’nu kabul etmekle, RS Otomotiv Grubu A.Ş. ve grup şirketleri (Rs Otomotiv Grubu, Rs Servis, Met Teknik, Rs Oto Ekspertiz, Oto Konfor, Carshine, Rs Boyasız Onarım, Tur Assist, RS Assurance, Garantili Oto Servis) tarafından RS Otomotiv Grubu A.Ş. ve grup şirketlerine ait internet sitesinde ve benzeri elektronik ortamlarda gerçekleştirilen, ticari amaçlarla tarafınıza gönderilen tanıtım, bilgilendirme, memnuniyet araştırmaları, bülten, anket çalışmaları, kampanya ve indirim haberleri, kutlama, temenni, etkinlik davetleri gibi faaliyetlerin iletilmesine ilişkin mesaj ve bilgilendirmelerden haberdar olmayı; bu faaliyetler kapsamında tarafınızla elektronik posta, kısa mesaj, telefon ve benzeri vasıtalarla veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik iletinin gönderilmesi suretiyle iletişime geçilebileceğini, gerektiğinde söz konusu kayıtların ilgili Bakanlık ile paylaşılabileceğini kabul etmektesiniz.

 

Onay Formu’nun kabul edilmesi, reddetme hakkının kullanılması anına kadar geçerlidir; onay verilmemiş olması RS Otomotiv Grubu A.Ş.’nin tarafınıza sağlayacağı hizmetleri etkilemeyecektir. Ticari elektronik ileti gönderilmesine ilişkin onayınızı İleti Yönetim Sistemi üzerinden (vatandas.iys.org.tr) veya tarafımızla carshine.com.tr üzerinden iletişime geçerek her zaman geri alabilirsiniz. Ret bildiriminin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 3 iş günü içinde ticari elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır.

 

Tarafıma ait olan iletişim bilgileri üzerinden, tanıtım, reklam, satış, pazarlama, kutlama, temenni amaçlarıyla, RS Otomotiv Grubu A.Ş. , grup şirketleri (Rs Otomotiv Grubu, Rs Servis, Met Teknik, Rs Oto Ekspertiz, Oto Konfor, Carshine, Rs Boyasız Onarım, Tur Assist, RS Assurance, Garantili Oto Servis, Destech Hasar Çözümleri A.Ş.) ve/veya gizlilik yükümlülüğü altında RS Otomotiv Grubu A.Ş. ve grup şirketlerine hizmet veren üçüncü kişiler tarafından, arama, kısa mesaj (SMS), e-posta ve benzeri iletişim kanallarıyla, veri, ses ve görüntü içerikli tanıtım, reklam, satış, pazarlama, kampanya, kutlama, temenni vb. ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine açık onay verdiğimi ve dilediğim zaman hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı kolay ve ücretsiz bir şekilde reddedebileceğime ilişkin net ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğimi, kabul ettiğimi, işbu onay metni ile beyan ve taahhüt ederim.